Нардеп звинувачує тернопільських правоохоронців у покриванні злочину та нагадує їм про палені шини

Ми нещодавно розповідали, що 7 грудня в селищі Нагірянка близько 150 людей перекрили дорогу Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече і колію, безперервно рухаючись по пішохідному переході. Пропускали мітингувальники лише автомобілі екстренної допомоги. Так аграрії, працівники Марилівського спиртзаводу, депутати Чортківської районної ради та громадськість району намагаються боротися за свої права.

Причина таких дій – невиплата ДП “Марилівський спртзавод” грошей за поставлену продукцію сільськогосподарським виробникам Чортківського району.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Чортківського райвідділу на чолі з заступником начальника обласного управління міліції Русланом Баликом, який сказав, що за повторення таких дій проти мітингувальників можуть відкрити адміністративне або кримінальне провадження.

Коментар Народного депутата Олега Барни:

Ще ніколи не чув, щоби за перехід по піщоходному перході карали. Мабуть правила та Закон України “Про дорожній рух” вже змінили без мене у ВР. Тим паче, що відповідно до Конституції кожний може відмовитися від подання показів працівнику міліції, прокуратури проти себе і близьких. Але покриття правоохоронцями злочинів, розкрадання державних коштів та нанесення збитків державі в особливо великих розмірів керівництвом “Укрспиру”, відповідно до Кримінального законодавства розцінюється як покриття злочину чи співучасть в ньому, (або недолугість), а тому, до відома правоохоронців, відповідальність за це буде далеко не адміністративна. І наостаток, я так розумію, що правоохоронці вже встигли знудьгуватися за паленими шинами?

Коментарі вимкнені.