На Дружбі буде нова церква – тернополяни проти (фото)

Сьогодні у Тернополі, по вул.Карпенка, 20, освячуватимуть наріжний камінь під будівництво церкви УПЦ Київського Патріархату «Введення в храм Пресвятої Богородиці». Проте деякі мешканці будинку проти, адже, кажуть, дітям немає де гратися. Протоієрей церкви запевняє, що будувати тут планують невеличкий дерев’яний храм і він намагатиметься порозумітися із “сусідами”.

Як розповіла «Погляду» пані Світлана, що мешкає на Карпенка, вона проти нової будови через те, що прибудинкова територія дуже маленька. В дворі знаходиться лише пісочниця і одна гойдалка – на більше немає місця.

– Нещодавно біля нашого будинку поставили хрест, а згодом я побачила повідомлення про будівництво церкви. З одного боку від нас – гуртожиток, з іншого є трішки території з травою, де наші діти й граються. А зараз на цьому місці хочуть будувати церкву. Кажуть, що цю ділянку було продано ще за каденції Романа Заставного.

До речі, саме на цьому місці проходять комунікації, каже пані Світлана, адже, коли випадає сніг, то в цьому місці він топиться.

Старший військовий священик-капелан, голова відділення Тернопільського духовного патріотичного виховання, отець В’ячеслав Кізілов, який опікується даною парафією, прокоментував ситуацію.

– Усі документи на будівництво у нас є. Ми плануємо побудувати тут дерев’яну церкву розміром максимум 8 на 12 метрів.

Роботу починав попередник протоієрея В’ячеслава Кізілова.

– Всі проблемні питання ми узгодимо та делікатно вирішимо. Я сьогодні вже розмовляв з противниками будівництва, але у розмові не бачив негативу. В кінцевому результаті “каменя преткновенія” немає – хто буде проти, красиво всіх зберемо, пояснимо – ніяких непорозумінь не буде. Я прибічник того, щоб все виглядало естетично, красиво та не кидалось в очі. Думаю, споруда правильно впишеться, адже це не буде “махіна”.

За його словами, головне не акцентувати на тому, що це буде погано, а потрібно думати, як зробити краще, щоб не було непорозумінь.

Під час будівництва, каже отець, територію таки обгородять, адже техніка безпеки передбачає такі умови, щоб на будівництво не потрапляли сторонні люди. Про шум під час будівництва священик В’ячеслав каже, що тут і зараз біля будинку їздить чимало машин.

– Ви, будь-ласка, приїдьте сюди і подивіться. Тут магазини є, протягом дня привозять продукти, я нарахував за годину машин двадцять  – вони привозять різні товари, ніякого надлишнього шуму не має, нікому не шкодить. Тут море машин»

Карпенка 20 Тернопіль

Карпенка 20 Тернопіль

Карпенка 20 Тернопіль

Карпенка 20 Тернопіль

Карпенка 20 Тернопіль

карпенка 20 Тернопіль

-1 thoughts on “На Дружбі буде нова церква – тернополяни проти (фото)

  • 19:10 | 6.11.2013 о 19:10
    Permalink

    На освячення приїжджав сам Зінеквич, видно добре переполоху наробили.

Коментарі вимкнені.