Начальника УДАІ звільнили, бо мав більшу зарплату, ніж головний міліціонер Тернопільської області

Начальник УДАІ за 1,5 роки роботи незаконно доплюсував сам собі додаткові 45 тис грн до зарплати. Це одна із причин його звільнення, повідомив головний міліціонер області Віктор Сак. 

На прес-конференції начальника обласної міліції Віктора Сака, журналісти підняли питання звільнення з поста начальника УДАІ в Тернопільській області Андрія Матрифайла.

–          Не було в підрозділі організації самої роботи. Це раз. Сама організація роботи велася неправильно і було багато невдоволень не лише з мого боку, а й департаменту ДАІ України. Третє – сам собі нарахував зарплату, яку й отримав. На сьогоднішній день бухгалтера зобов’язали відшкодувати ці збитки. Бухгалтер залягла в лікарню – не відшкодовує, тікає. Ви б працювали з керівником, який ховається від вас, який не виконує ваші вказівки? Ви б з ним робили? – запитав Віктор Сак у журналістів. – І я не робив би. Тому на сьогоднішній день підшукаємо керівника, який організує роботу, щоб воно було і для громадян. Не тільки мажорів підтримувати, а й з ними працювати, поставити їх на місце.

За словами головного міліціонера області, зарплата у Андрія Матрифайла була вища, ніж у Віктора Миколайовича, завдяки нехитрим махінаціями із завищенням відсотків і підпису заступника. Так, за весь період  на займаній посаді, із бюджетних фондів чиновник доплюсував собі близько 45 тисяч – в середньому по 2-2,5 тис в місяць, каже Віктор Сак.

Нагадаємо, Андрія Матрифайла призначили на почаду очільника обласної державтоінспекції у травні 2012 року. А з 9 жовтня 2013 року на робочому місці його уже не бачили.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.