Народний депутат Михайло Головко курує роботу тернопільських тітушок? (фото)

20 липня нардеп від партії “Свобода” Михайло Головко мав зустріч з куратором тернопільських тітушок з парку Національного відродження Ярославом Смалем. Світлину з події виклали в одній з тернопільських груп у мережі Фейсбук. Нагадаємо, незважаючи на численні протести громадськості, в парку Національного відродження відновили будівельні роботи на місці, яке в лютому 2014-го, в час Майдану, тернопільська міська влада виділила для “Соціально спортивний центр “Вулична академія”. Щоб втілити задумане, забудовники найняли тітушок, які захищають будівництво.

Як коментує зустріч Михайла Головка з Ярославом Смалем активіст “Вільних людей”   Іван Ковалик , це дно друзі.

  • Член «партії влади» в Тернополі, партії, яка позиціонує себе, як націоналістична, є одним з організаторів тітушок в нашому місті.  На одній з найблищих сесій Тернопільської міської ради в порядок денний буде включене земельне питання Я.Смаля, яке має йому допомогти відкрити спортивний зал в центрі міста.

Тому є  підстави вважати, що нардеп Михайло Головко стоїть за забудовою парку Національного відродження та наймання тітушок, – пише активіст “Демальянсу” Олег Синовець.

 

Коментарі вимкнені.