Тернопільські військовослужбовці зайняли четверте місце у змаганнях серед учасників АТО

Команда військовослужбовців Тернопільської окремої артилерійської бригади зайняла четверте місце у перших всеукраїнських змаганнях з силового багатоборства серед команд учасників АТО, які проходили на Тернопільщині у селищі Хоростків.

Учасники змагань з’їхалися з різних куточків України, здебільшого це ветерани спілок учасників АТО, військовослужбовці, неодноразові призери змагань з видів багатоборств. Захід проводився з метою залучення учасників АТО до систематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризації кросфіту, ведення здорового способу життя.

Кросфітівці демонстрували силу та витривалість під час виконання кожного завдання: біг з колодами загальною вагою 160 кг.(2х80), підняття каменя вагою 50-80-кг., перетягування линви, перекидання колеса вагою 250 кг. та інших вправах.

Програма спортивного свята була доповнена показовими виступами спортсменів, творчих колективів, учасниками козацьких забав. Все це дало змогу присутнім не лише швидко забути про фізичне виснаження, але й отримати морально – психологічне розвантаження, нові знайомства і приємне спілкування з однодумцями – учасниками бойових дій.

Коментарі вимкнені.