У Тернополі Національний банк через різні схеми забезпечує себе квартирами?

Журналісти вже неодноразово піднімали питання земельно-квартирних схем котрі процвітали в Тернополі за співучастю різних державних установ та правоохоронних органів.
У спрощеному розумінню схема виглядає так: Державна установа (чи то Нацбанк, чи УМВС, чи СБУ, чи прокуратура, чи інша установа) надає безкоштовно інвестору власну ділянку під забудову, а взамін отримує квартири.
Усе ніби законно і красиво. Але моральний аспект досить сумнівний.
За такою логікою на території шкіл можна будувати житло для вчителів, на території лікарень – для медиків, на території ЖЕКів – для двірників, на території театру – для акторів.
Проект рішення про передачу чергової квартири за наслідком “інвестиційного проекту” виглядає так:
Розглянувши звернення Управління Національного банку України в Тернопільській області, договір № 2331 про організацію та проведення будівництва від 17.10.2012 року, акт приймання-передачі від 16.10.2014 року, укладені між Управлінням Національного банку України в Тернопільській області та товариством з обмеженою відповідальністю «Добробуд», з метою забезпечення житлом працівників Управлінням Національного банку України в Тернопільській області, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житловим кодексом, враховуючи рішення постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології і надзвичайних ситуацій, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Прийняти безоплатно від Управління Національного банку України в Тернопільській області до комунальної власності територіальної громади міста Тернополя однокімнатну квартиру №48 загальною площею 51,7кв.м житловою площею 23,4кв.м за адресою вул.Білогірська,18а.
2. Міському голові Надалу С.В. підписати акт прийняття-передачі квартири, вказаної у п.1. рішення.
3. Виконавчому комітету Тернопільської міської ради затвердити акт прийняття-передачі квартири, вказаний у п.2 рішення.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології і надзвичайних ситуацій.

Коментарі вимкнені.