Незвичайний правовий урок відбувся днями у тернопільській ЗОШ №6

Незвичайний правовий урок відбувся днями у тернопільській ЗОШ №6. До учнів з повчальними порадами завітали працівники поліції, а з показовим виступом – чотирилапий працівник обласного кінологічного центру.
Начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Петро Тихович в цікавій та доступній формі ознайомив учнів з поняттями «правомірна поведінка», «правопорушення», застеріг дітей і від жорстокості щодо однокласників та на прикладах показав негативні наслідки такої поведінки.
Правоохоронці наголосили, що застосування фізичних покарань, обмежень їх прав і свобод є насильством і не може застосовуватися ні однолітками, ні батьками, ні вчителями навіть у педагогічних цілях. Обговорили гості в погонах з дітками і правила безпечної поведінки на дорозі та вулицях, як діяти, якщо виявили небезпечні предмети.
Школярі не тільки слухали різні повчальні розповіді, а й вчилися аналізувати, яке саме правопорушення вчинено, активно ставили запитання. Цікавило підлітків, хто нестиме відповідальність за проступки неповнолітніх, які права мають діти. Такі уроки є дуже корисними, кажуть самі учні, адже навчають як правильно, а головне, законно діяти діяти в різних ситуаціях.
Та найбільше захоплення як найменших школярів, так і у старшокласників викликав службовий собака Річчі, місцева зірка у багатьох навчальних закладах області. Пес здобував гучні оплески за уміле виконання завдань від свого тренера – кінолога Миколи Крайніка.
Сфотографуватися з чотирилапим помічником хотіли усі. Діти також дізналися про особливості роботи кінологічної служби та як тренують собак.
Керівник навчального закладу Олександр Остапчук подякував поліцейським за співпрацю та зазначив, що вже традиційні зустрічі правоохоронців та учнів дають позитивний результат, адже допомагають зрозуміти Закон.

 

Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

© Офіційний сайт Національної поліції

Коментарі вимкнені.