Незвичний тролейбус буде возити тернополян у Новорічну ніч (список маршрутів)

 

 

 

 

 

КП«Тернопільелектротранс» забезпечить роботу святково прикрашеного тролейбуса у новорічну ніч. Окрім того, цілу ніч будуть курсувати маршрутні автобуси. 

Про це “Погляду” розповів начальник КП “Тернопільелектротранс” Андрій Мастюх. Маршрут і години роботи “рогатого” наразі ще узгоджують, але планується, що він їздитиме цілу ніч.

25 грудня на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення, що окрім одного тролейбуса , до 4.30 у новорічну ніч працюватимуть і певні маршрутні автобуси.

«Ми внесли на засідання виконавчого комітету міської ради проект рішення про особливий графік руху транспорту у місті в ніч з 31 грудня на 1 січня, – розповідає Ігор Мединський, начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку – Відтак, 16 автобусів та один тролейбус возитимуть пасажирів в новорічну ніч до 4.30 ранку».

Отже маршрутки № 1, 6, 8, 11, 13,14, 15, 16, 18, 19, 23, 25,27, 30 та тролейбус №11 зі святковою ілюмінацією возитимуть тернополян у новорічну ніч по звичним тарифом – 2 гривні 50 копійок та 1 гривня 50 копійок відповідно.

Крім того, на усіх маршрутах буде по одній одиниці транспорту, крім маршрутів № 16 та 18 де буде їздити по два автобуси.

Коментарі вимкнені.