Нова афера для тернополян

То грошову реформу проводили, то соціальну допомогу розносили, то перевірку лічильників здійснювали, а тепер обстежують квартири на предмет аварійності – крадії вигадують все нові й нові способи, аби проникнути до осель тернополян і винести звідти цінності.

До правоохоронців із заявою про крадіжку грошей звернулася 85-річнатернополянка. Старенька розповіла, що напередодні до неї приходили дві молодиці. Розповідали про те, що будинок, в якому вона мешкає, визнаний аварійним, і попросили впустити їх оглянути квартиру. Жінка повірила незнайомкам. А наступного дня виявила, що зі сховку зникли усі її заощадження – п’ять тисяч гривень.

Міліціонери вживають заходів для встановлення осіб підозрюваних, а також просять тернополян та жителів області бути пильними.

Не варто пускати до приміщення незнайомців. Якщо до вашої оселі просяться різного роду соціальні працівники, співробітники контролюючих органів чи інші особи під будь-яким приводом – обов’язково попросіть їх пред’явити особисті документи. Також, перед тим, як пустити на поріг тих, кого ви не знаєте, не зайвим буде зателефонувати до організації чи підприємства, від якої делеговані співробітники, і перепитати, чи справді у вашій квартирі ці люди повинні бути. Пам’ятайте, безпека вашого майна залежить тільки від вас.

 

Коментарі вимкнені.