Новим президентом Тернопільської філії ЄМСА стала студентка з Польщі

Нещодавно команда лідерів Тернопільської філії Європейської медичної студентської асоціації, яку створили і розвивають студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, передала свої повноваження молодшому поколінню майбутніх медиків з числа іноземних студентів. Донедавна представництво очолював Парт Саб’я Сачі, а до керівного складу входили віце-президент з адміністративної роботи Тайво Салаудін, віце-президент з проектного менеджменту Аршджот Кор Брар, віце-президент зі зв’язків з громадськістю Зюзанна Бетков’як, HR-віце-президент – Елізабет Ігхородже, віце-президент з напрямку тренінгів та наукових досліджень – Амос Діодеміс Ігхородже, фінансовим директором був Даніель Ікечукву Окечукву.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського.

image001

У результатів виборів, які були проведені членами організації, а їх сьогодні є понад п’ятдесят, перемогу отримала студентка з Польщі Зюзанна Бетков’як. Вона стала новим президентом Тернопільської філії ЄМСА і у найближчий рік відповідатиме за її розвиток у нашому місті. Під час вечора нагород, який відбувся минулого тижня, Зюзанна зазначила, що вона прагне якомога ширше представляти тернопільську команду на європейській арені, зокрема брати активну участь у наукових конференціях, семінарах. Також новий президент додала, що дуже важливим для членів ЄМСА є відпрацювання практичних навичок в центрі стимуляційного навчання ТДМУ, про що вона планує поспілкуватися з адміністрацією вишу.

image003 image005 image007 image009

До складу команди лідерів також увійшли віце-президент з напрямку тренінгів та наукових досліджень Амін Мудасар, HR-віце-президент – Саміра Хаятулах, віце-президент зі зв’язків з громадськістю – Аршбір Сандху, віце-президент з адміністративної роботи Тайво Салаудін.

image011

Про роботу, зроблену упродовж цього навчального року, прозвітував Парт Саб’я Сачі. Він детально зупинився на тих проектах, які були реалізовані під час його президентства, зокрема «Teddy Bear Hospital», компанію з пропаганди гігієни «Бути чистим – бути здоровим», акцію з боротьби з раковими захворюваннями молочної залози, пропаганду збереження здоров’я чоловіків, цикл заходів з боротьби та профілактики ВІЛ/СНІД, показ фільмів на медичну тематику «Movies & Medicine» та багато інших.

Парт також наголосив на тому, що перед тернопільською командою стоїть низка важливих завдань, які потрібно виконати. У наступному навчальному році з ініціативи наших студентів у Тернополі відбудеться щорічна Всеукраїнська асамблея ЄМСА, на яку прибуде понад 100 студентів з інших представництв України.

image013

Нагадаємо, що свою діяльність Європейська медична студентська асоціація здійснює у шістьох напрямках, зокрема медична освіта, громадське здоров’я (охорона здоров’я), європейський підхід до збереження здоров’я, медична наука, етика та права людини, європейська інтеграція і культура. Окрім того, члени організації реалізовують низку європейських проектів, беруть участь у малих робочих групах, міжнародних подіях ЄМСА та іншому.

image015

Європейська асоціація студентів-медиків, за словами першого президента організації і її засновника в нашому місті Дональда Оріаіфо, – це команда однодумців, яка працює над втіленням спільних цілей та ідей, організовує низку заходів, проводить дослідження. Цього року Дональд закінчив ТДМУ і планує бути успішним лікарем в рідній Нігерії. Ми бажаємо всіляких гараздів, професійного росту і дякуємо за його активну позицію упродовж навчання в Тернопільському медичному університеті.

MED_7483 MED_7487 MED_7491 MED_7497 MED_7506 MED_7509 MED_7521 MED_7528 MED_7534 MED_7538 MED_7541 MED_7548 MED_7550 MED_7553 MED_7558 MED_7566 MED_7569 MED_7574 MED_7576 MED_7583 MED_7584 MED_7588 MED_7595 MED_7598 MED_7601 MED_7605 MED_7610 MED_7613 MED_7615 MED_7623 MED_7634

Під час цього вечора активні учасники Тернопільської філії ЄМСА були відзначені подяками і спеціальними призами.

 

Коментарі вимкнені.