ДАІ “помстилася” активісту, який зняв відео про “тєлячью мову”

Працівники ДАІ Одеси зупинили автомобіль активіста громадського проекту “Дорожній контроль” і доставили до райсуду, де йому присудили 5 діб арешту і штраф, – повідомляє ТСН.

Активіста, який зняв відео про сержанта ДАІ Одеси і “тєлячью мову”, засудили до п’яти діб арешту.

Як повідомили у громадському проекті “Дорожній контроль”, приблизно о 3 годині ночі 12 лютого працівники ДАІ Одеси зупинили автомобіль активіста Дмитра.

Перед пред’явленням документів, водій наполіг на тому, щоб даїшники чітко пояснили причину зупинки.

Після дискусії щодо законності зупинки автомобіля “просто так”, водій все-таки передав документи.

До цього часу на місце події приїхало міліцейське начальство у складі шести осіб.

“Далі даїшники заявили, що у Дмитра підроблені документи і з цієї причини доставили автомобіліста до РВВС. Після трьох годин в РВВС, активіста “Дорожнього контролю” доставили до районного суду де йому присудили п’ять діб арешту за ст. 185 КУпАП. При цьому, інших активістів “ДК”, які приїхали підтримати Дмитра, до зали суду не пустили. Тобто засідання відбувалося “без зайвих вух”, – йдеться у повідомленні сайта.

Більш того, за “непередачу документів” водієві виписали штраф. Таким чином, автомобіліст за одне “правопорушення” отримав два покарання. На думку “ДК”, в цьому випадку “відбулася банальна розправа над людиною. Очевидно, що даїшники вирішили помститися за Інспектора Телятину і відігралися за першої же нагоди”, – вважають у громадському проекті.

Нагадаємо, одеського даїшника Олександра Швеця було звільнено з роботи за публічну демонстрацію неповаги до державної мови. Скандал спалахнув після того, як в Інтернет потрапило відео, де сержант назвав українську “тєлячьєй мовой” і заявив, що “не любить державну мову і ніколи не полюбить”.

Коментарі вимкнені.