День народження Бандери відзначили у найпатріотичнішому селі Тернопілля

Новий рік на Тернопільщині розпочався із вшанування Степана Бандери. У селі Козівка, Тернопільського району, відзначили 103 річницю від дня народження провідника ОУН. Саме у Козівці в 1992 році з’явився перший в області, та другий в Україні, пам’ятник Бандері.

Першого січня, в неділю, урочистості розпочались із служби Божої. Після того, місцевий священик – отець Василь відправив панахиду біля пам’ятника Бандері, де зібрались жителі села, громадські діячі, представники влади.

–      Дерево не може добре рости без міцного коріння. Цим корінням для нас, українців, є пам’ять про героїв. Сьогодні ми відзначаємо річницю від дня народження великого Українця, що віддав життя за нашу волю і незалежність, – зазначає депутат Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук, – Тому ми повинні нині низько схилити голови і віддати шану Степану Бандері. Його постать, вчинки, діяльність, сьогодні є дороговказами для кожного справжнього українця.

Козівку вважають одним із найпатріотичніших сіл Тернопільщини. Окрім пам’ятника Бандері, тут є символічна могила вояків УПА, а також криївка, яку відновили на місці загибелі чотирьох повстанців, що померли у нерівному бою з енкаведистами.

-1 thoughts on “День народження Бандери відзначили у найпатріотичнішому селі Тернопілля

 • 14:28 | 2.01.2012 о 14:28
  Permalink

  а чому ви не говорите про ВО “СВОБОА” яких було близько 30 чоловік і які ДІЙСНО є патріотами своєї країни на відміну…… піар на пам”яті ГЕРОЯМ це низько… НЕ СЛОВОМ А ДІЛОМ….

  • 16:44 | 2.01.2012 о 16:44
   Permalink

   А “Погляд” був присутній в Козівці? Якщо так – то ви не помітили свободівців? 🙂

 • 15:19 | 2.01.2012 о 15:19
  Permalink

  а відколи патріотизм вимірюється наявністю/відсутністю чи швидкістю встановлення пам”ятнику Бандері?

 • 20:54 | 2.01.2012 о 20:54
  Permalink

  “Його постать, вчинки, діяльність, сьогодні є дороговказами для кожного справжнього українця….”
  Ну раз так – то пропоную, згідно цитати, вальнути якого – небудь депутата, міліціонера, або міністра МВС. Щоб уже повністю відповідати “Образу”. Дебіли!

Коментарі вимкнені.