Донецькі з тернопільськими напрацювали на двадцять років тюрми

Тернопільські податкові міліціонери з початку року виявили 14 економічних злочинівПрацівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Тернопільській області в ході проведення оперативно-розшукових заходів по виявленню порушень законодавства у сфері державних закупівель викрили злочинну схему розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах. Розробили та втілили в життя цей механізм учасники організованої злочинної групи у складі службових осіб одного з тернопільських відкритих акціонерних товариств та двох товариств з обмеженою відповідальності з Донецька.
Як стало відомо, в квітні та листопаді 2010 року службовці Тернопільського ВАТ (на той час це підприємство згідно постанови Кабінету Міністрів України відносилось до об’єктів стратегічного значення для економіки і безпеки держави), в порушення діючого законодавства, без проведення тендерних закупівель уклали фіктивні договори про надання послуг з організації та проведення рекламної кампанії із вже згаданими Донецькими ТОВ. На ці фірми з Тернополя було переведено майже 1 мільйон 746 тисяч бюджетних гривень. Проте, як показали перевірки, жодних послуг вказані компанії не надавали. А отримані кошти привласнили.
За фактом розтрати державних коштів в особливо великих розмірах Слідчим управлінням УМВС України в Тернопільській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Відповідальність цієї статті передбачає до дванадцяти років позбавлення волі.

Коментарі вимкнені.