Експрес-побачення у Тернополі організовує бібліотека

З нагоди Дня всіх закоханих 14 лютого ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ МОЛОДІ запрошує на вечірку експрес-побачень.
Організатори кажуть, що Speed dating – це на сьогоднішній день найефективніший і найшвидший спосіб реального знайомства. Зародившись в Америці, він розповсюдився по цілому світі, включаючи Україну. На вечірці у стилі Speed dating буде можливість познайомитися з представниками протилежної статі.
На початку вечірки усім учасникам будуть роздані бейджики з іменами і короткою інформацією про них. Буде також надано “картку симпатій”, на якій можна буде відмітити людей, які Вам сподобалися.
Далі відбуваються безпосередньо міні-побачення. На спілкування з кожним учасником відведено 5 хвилин. Після сигналу ведучого чоловіки пересідають за інші столики, таким чином щоразу утворюються нові пари.
По завершенню вечірки, усі здають свої анкети з вибором організаторам. Якщо інтерес виявиться взаємним, учасники отримають координати один одного або безпосередньо на місці учасники власноруч можуть обмінятися телефонами.
Учасники повинні зареєструватись до 12 лютого на 2-му поверсі в інформаційному центрі “Вікно в Америку” за адресою: м. Тернопіль, вул. Д. Нечая, 29 (м-н Новий Світ), тел.: 25-97-15, 0976134145.

Коментарі вимкнені.