“Фірмова” якість преміум-класу від “Опілля”

Опілля княжеЗ нагоди 160 річчя з дня заснування тернопільської пивоварні “Опілля”, ми продовжуємо знайомити усіх любителів пива з продукцією. Сьогодні поговоримо про “Опілля Фірмове”.

“Фірмове”, як і вся продукція ВАТ “Опілля” – справжній живий продукт. Йому притаманні усі риси класичного європейського пива. “Фірмове” є більш густим від “Корифея” та має легкий винний присмак і добре відчутний приємний аромат пива. Масова частка сухих речовин складає 16% а вміст спирту не менше 5,7% об. Цей напій відносять вже до преміум-класу. Від звичайного світлового пива, до якого належить, наприклад “Корифей”, преміум відрізняється більше вираженим смаком. Тут чітко можна виділити солодовий та хмелевий смак.

Таке пиво п’ють, коли на першому місці стоїть саме бажання відчути усі переливи смаку. Крім того, оскільки “Фірмове” є міцнішим, воно дарує приємне тепло. Особливо актуально це зараз, коли надворі вже не так тепло, як було колись.

Для приготування пива “Опілля Фірмове” використовують солод пивоварний ячмінний світлий, воду питну, крупу рисову, цукор, хміль та пивні дріжджі. Пиво вариться за класичною технологією та дозріває у старовинних підвалах під землею, де завжди стабільна температура +1– +2ºC, там пиво бродить, доброджує, проходить процес  фільтрації. Процес бродіння пива триває 10 діб, а доброджування – 50 діб. Саме довший період доброджування, дає “Фірмовому” більше “пивного смаку” і міцності.

Таким чином кожному, хто бажає відкрити увесь спектр смаку класичного світлого пива преміум класу, варто звернути увагу на “Опілля Фірмове”. Тим більше зараз, коли до доброго смаку кожен, має змогу виграти цінні призи. Для цього варто знайти пляшку з акційною кришкою та зареєструвати код на офіційному сайті пивоварні www.opillia.com.

Коментарі вимкнені.