У Тернополі відродили чоловічий волейбол

У Тернополі відродили чоловічий волейбол. Команда “Будівельник”, яка раніше представляла місто у Всеукраїнських змаганнях, зникла минулого року через брак грошей. Нині ж знайшлися небайдужі до розвитку цього спорту люди, які на базі педагогічного університету створили нову чоловічу волейбольну команду. Тернопільське “Поділля-ТНПУ-Динамо” уже дебютувало в підгрупі “А” першої ліги Чемпіонату України з волейболу, – передає телеканал TV4

Першу гру “Поділля-ТНПУ-Динамо” зіграло у Тернополі, проти ще одного дебютанта першої ліги, Івано-Франківського “Станіславова”. В першому матчі дводенної зустрічі тернополяни гостей переграти не зуміли. Ведучи за партіями два-один “Поділля” втратило ініціативу і в підсумку оступилося Франківчанам з рахунком два-три.

– Чесно кажучи пацани, самі хлопці перегоріли психологічно, вони дуже хотіли, так як і ми, тренера, хотіли дуже сильно виграти, а воно не завжди так получається, коли іде все на нервах і не получається то шо ми напрацювали, – каже Петро НІКОЛЮК, головний тренер ВК “Поділля-ТНПУ-Динамо”

Та вже наступного дня гравці “Поділля-ТНПУ-Динамо” повністю реабілітувалися. Спершу вони впевнено виграли першу партію. У другій партії команди дійшли до більше-менше та впевненішими виявилися знов тернополяни. У третій партії “Станіславів” знову нічого не протиставив аби перемогти. Результат зустрічі “Поділля” і “Станіславова” два-три, три нуль за партіями. Відтак чотири очки в скарбницю тернополян та два очки гостям з Франківська. Це лише перший тур. Попереду в групі “А” першої ліги волейбольного Чемпіонату України ще сім ігор за підсумком яких визначаться кращі дві команди. Стільки ж буде і в групі “Б”. Так сформується фінальна четвірка кращих, які вже гратимуть за нагороди і вихід у вищу лігу.

– Ми хочемо – хочемо. Але чи нам получиться чи не получится – в принципі в нас команда молода. всі гравці створенні, всі гравці – на базі педуніверситету. це є наші студенти, які навчаються хто на першому, в основному середній вік в нас 19 років дітей які ніде нічо не іграли волейбол, тільки в цьому році створена команда, от і якісь великі задачі передними ставити, будем казати – це є недоцільним. а насьогоднішній день ми би хотіли показати хорошу ігру, таку як сьогодні і надальше, шоб глядачі приходили і получали задоволення від цієї гри, – каже пан НІКОЛЮК.

– Це є молода команда і будем надіятися шо в майбутньому вони будуть рости, прогресувати і будемо досягати вершин і виступати в вищих ешелонах – як вища ліга, так і суперліга, – вважає Ігор ДУТКА голова ради ТРГО ВК “Поділля-ТНПУ-Динамо”

Наступна зустріч у “Поділля” на виїзді, одинадцятого – тринадцятого листопада проти Вінницького “СДЮСШ-ВНАУ-2”.

-1 thoughts on “У Тернополі відродили чоловічий волейбол

Коментарі вимкнені.