Книгарня «Є» та «Коронація слова» в Тернополі запрошує

Книгарня «Є» та літературний конкурс «Коронація слова» 11 травня запрошують на творчу зустріч про професійне та не професійне життя з письменницями Вікторією Горбуновою та Дарою Корній (Мирославою Заморською).
Початок – о 18:00.
Вікторія Горбунова (Житомир), отримала диплом “Вибір видавців” 2010 року за роман “Мрія про маленьке життя” (вийшов друком у видавництві “Нора-Друк”), кандидат психологічних наук, доцент, викладач кафедри соціальної… та практичної психології Житомирського державного університету імені Івана Франка, має власну консультативну практику, продовжує навчатися психотерапії та консультуванню в рамках українських та міжнародних програм, веде бізнес-тренінги та тренінги особистісного зростання, фахово займається проблемами психології командотворення. Вікторія Горбунова автор двох книг –«Записки шкільного психолога» (2009) та «Мрія про Маленьке життя» (2010).

Дара Корній (Мирослава Замойська) (Львів), володар 3 премії конкурсу 2010 року за роман “Гонихмарник” (вийшов друком у видавництві “Клуб сімейного дозвілля” під псевдонімом Дара Корній). Письменниця народилася на Волині, і саме з Волині починається дія її роману “Гонихмарник”. Зараз живе у Львові, де ця дія продовжується. Закінчила Українську академію друкарства. Пише також дитячі твори. За її словами, “Гонихмарник” – її перший “дорослий” роман, хоча головними героями його є підлітки, і читачами, мабуть, також. Після його виходу у світ авторка здобула неофіційне звання «української Стефані Майєр» «Моя донька зачитувалась вампірськими сагами Майєр і щоразу із запалом переказувала мені їх сюжети, – зізналась Дара Корній. – Мене злило те, що українські підлітки захоплюються чужоземною містикою, не знаючи, наскільки потужнішим є пласт української міфології. Вирішила довести, що рідна фантастика може бути кращою за світову».

Коментарі вимкнені.