Міжнародна молодіжна організація AIESEC в Тернополі набирає молодь на професійні стажування

Міжнародна молодіжна організація AIESEC в Тернополі набирає молодь на професійні стажування. Як розповіла віце-президент по роботі з медіа партнерами  Христина Брикайло,  міжнародні стажування – це один із найінтенсивніших етапів отримання досвіду в AIESEC. Це дозволяє не тільки отримати нові знання та навички, підвищити рівень володіння англійською мовою, поринути у нову культуру та подорожувати, а й краще пізнати себе, розвинути особистісні якості та виховувати в собі лідера.

Професійні стажування – робота у компаніях у таких сферах як педагогіка, маркетинг, проектний менеджмент, HR, фінансовий менеджмент, облік і аудит, інформаційні технології, програмування, розробка сайтів та інженерія.

Під час професійного стажування студентам надається заробітна плата, що є необхідним мінімумом перебування в країні (місце проживання та харчування, транспортування в місті проживання). Критерії відбору для професійних стажуваннях: вік 18-30 років, студент 1-6 курсу денної або заочної форми навчання, випускник або молодий спеціаліст, середній або високий рівень англійської мови, досвід роботи у сфері стажування вітається, відмінне академічне знання у сфері стажування, наявність закордонного паспорту, сертифікат, що підтверджує знання англійської мови, ступінь бакалавра, магістра, спеціаліста.

Коментарі вимкнені.