На чужій біді далеко не заїдеш…

За чотири місяці цього року податківцями нашої області проведено 133 документальні перевірки суб’єктів господарської діяльності-фізичних осіб. За наслідками перевірок додатково нараховано понад 2 млн. грн. податків та штрафних санкцій, складено 77 протоколів про адміністративні правопорушення та застосовано майже 3 тис.грн. адмінштрафів.

Для прикладу, проведеною плановою виїзною документальною перевіркою приватного підприємця, що здійснює свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі фармацевтичними, медичними виробами та ортопедичними товарами, встановлено ряд порушень.

Зокрема, зазначений суб’єкт господарювання в декларації про отримані доходи не включив кошти, отримані на розрахунковий рахунок за реалізовані медичні засоби, що призвело до заниження валового доходу на 59 тис.грн. Також він на 9 тис. грн. завищив валові витрати та включив до складу податкового кредиту понад 16 тис. грн.ПДВ із придбаних товарів, які не використовував у господарських операціях. Крім цього, здійснюючи розрахунки через реєстратор розрахункових операцій, підприємець не проводив щоденного друку фіскальних звітних чеків.

Загалом за порушення податкового законодавства перевіркою додаткового нараховано понад 32 тис.грн. податків та штрафних санкцій.

Коментарі вимкнені.