Навіть бармени в кілтах танцювали рок-н-рол під музику GOODLIFE

17 грудня у Тернополі відкрився ірландський паб «Патрік». З цієї нагоди, 18 грудня,  в новому закладі, ірландсько-рокенрольний настрій відвідувачам дарував волинський гурт GOODLIFE. У Тернополі музиканти вже не вперше – протягом трьох років вони час від часу давали концерти в нашому місті, тому вже мають тут місцевих шанувальників. Кажуть, що називають прихильників своєї творчості друзями, і не люблять слова «фанат».

Твори GOODLIFE, як українські так і англійські, мають більше запитань ніж відповідей, та часто-густо, несуть у собі послання про любов, пошук правди, неодноразово переплітаються навіть з самим Богом та несуть у собі потужну позитивну енергетику.

Перед виступом хлопці розповіли «Погляду», що поєднує їх з ірландськими мотивами, та Тернополем зокрема.

–          У нашому репертуарі є багато каверів на пісні найтитулованішого гурту планети – ірландських рокерів «U2», – каже вокаліст GOODLIFE Андрій Омельченко. – Ці хлопці почали свою кар’єру в Ірландії ще будучи школярами, і випустили 12 студійних альбомів. Тому ми вважаємо, що «переспівуючи» їхню музику – лише відшліфовуємо свою майстерність. Приємним є те, що навіть наші власні пісні, котрі ми в більшості випадків також пишемо англійською мовою, публіка сприймає, як каверверсії тих самих «U2». Думаю, це свідчить про те, що ми таки досягли непоганого професійного рівня. Тепер мріємо рухатися далі.

GOODLIFE співає англійською

На запитання, чому ж GOODLIFE співає переважно англійською, Андрій відповів, що україномовним гуртам в Україні важко досягти якоїсь популярності, хороших гонорарів та можливості взагалі бути почутим широкими масами. Адже, завдяки телебаченню та «попсовому» шоу-бізнесу, людям нав’язують неправильні вподобання не лише стосовно музики. В Україні не популярне живе звучання на концертах, а для музикантів GOODLIFE це питання принципове. Вони навіть на усіх виступах грають виключно на своїх, «рідних» інструментах, щоб якість звучання була максимально високою. Відповідно, GOODLIFE має намір більше виступати за кордоном, адже там є можливість грати професійніше і отримувати за це більшу віддачу слухачів-любителів якісної музики. А для цього потрібні зрозумілі для іноземців тексти.

Запитую, а як же вдається збирати переповнені зали в Європі таким гуртам, як «Океан Ельзи» , чи «ВВ», які співають виключно українською? Вокаліст GOODLIFE вважає, що такі гурти популярні там, лише за рахунок заробітчан та чисельної української діаспори. Сам він дуже часто буває в Європі, і каже, що йому практично немає за що любити Україну, крім як за місце, де він народився, за друзів, котрі тут проживають… Мовляв, у нас навіть гарно збереженої монументальної архітектури нема. Лише те, що побудовано за часів правління австрійців – варте уваги.

Життя – це рок-н-рол

–          Чи легко народилася назва гурта?

–          Було кілька варіантів, як же назвати гурт. Але всім нам хотілося, шоб асоціації з назвою були приємні, драйвові та рок-н-рольні, – каже басит Вадим Журавель. – Адже ми оспівуємо життя саме таким, яким воно є. А воно – прекрасне, сповнене пригод та несподіванок. Тому «Good life» – це той варіант, який сподобався усім учасникам гурту, і який максимально відображає суть нашої музики.

–          А фанатів у Тернополі уже маєте?

–          Ми не називаємо слухачів фанатами. Вони для нас – друзі. В багатьох містах у нас вже є знайомі, до яких ми приїжджаємо, як додому. Не виключення й Тернопіль. А фанати, це мабуть такі люди, котрі мали б їздити за нами з міста в місто. У нас таких ярих прихильників наразі нема (сміється – прим.ред.). Бували, правда, випадки, що аж з Москви люди спеціально приїжджали нас послухати.

Барабанщик GOODLIFE закоханий у тернополянку

З Тернополем (крім друзів та знайомих) аж двох музикантів з гурту GOODLIFE поєднує навчання та… кохання. Так, басист Вадим Журавель, заочно навчається у тернопільському філіалі ТНЕУ в Нововолинську. А барабанщик – Микола Шеляг – зустрічається з тернополянкою Наталею. Дівчина каже, що її такі романтичні стосунки на відстані влаштовують, адже коханий Коля часто приїжджає в гості, навіть коли гурт не виступає в Тернополі.

–          Одного разу ми з GOODLIFE виступали у вас в «Хмільному щасті», – розповідає Микола Шеляг. – Саме тоді, після концерту, ми й познайомилися з Наталкою. Правда, після того ще якийсь час переписувалися в соцмережі ВКонтакте. А тоді я просто взяв і приїхав до Тернополя у гості. З того часу ми й разом.

Наталю учасники гурту вже сприймають, як члена сім’ї. При зустрічі щиро вітають та по-братськи обіймають. Та й самі музиканти, хоч і доволі різні за характером люди – схожі на творчу дружню сім’ю і разом утворюють дуже гармонійний організм на ймення GOODLIFE, музику котрого неможливо слухати сидячи, не підскакуючи, та не махаючи в такт головою. Тому навіть офіціантки того вечора, 18 грудня, зупинялися послухати запальну життєрадісну музику волинських гостей. А хлопці в кілтах в такт пісням вистукували долонями по дерев’яній барній стійці, та, по закінченню пісень, схвальними оплесками вітали ірландсько-волинський рок-н-рол від GOODLIFE на сцені пабу.

Довідка «Погляду»

Народжені та виховані в Нововолинську (Волинь, Західна Україна) – вони грали разом ще до того як створили GOODLIFE. Походячи із різних музичних виховань, кожен учасник цього колективу приніс унікальний музичний талант та досвід.

Хлопці успішно “знайомлять” слухачів із класичним звучанням рок-н-ролу у своїй країні, та, можливо, в певній мірі міняють їх відношення та наближають їх до музики, що люблять самі. GOODLIFE відображають звучання деяких із “великих”, включаючи U2, INXS та Тhe Rolling Stones.

У 2004 невеликим тиражем виходить їхній перший альбом «The Voice Of Love», який вважається одним із перших україномовних альбомів у стилі Gospel-Rock. Основну масу тиражу продано в США, Канаді, Голландії та Польщі. 

Cклад:
Андрій Омельченко – вокал, гітара
Вадя Журавель – бас
Дреля (Андрій Шеляг) – гітара, вокал
Янні (Коля Шеляг) – барабани

Люба Вовк, “Погляд”

-1 thoughts on “Навіть бармени в кілтах танцювали рок-н-рол під музику GOODLIFE

  • 19:40 | 9.01.2012 о 19:40
    Permalink

    Шо за ху..ю пизд..ь оці проамерикосні лабухі?! Це коли в Україні, не шанували українську мову, українські пісні ?! Я б вас за такі огидні слова, пошматував би геть на …. Гівно проамерекосене! Це, із за таких як ви, українці забувають, хто вони є! Ви, не любите слово “фанат”, бо у вас їх і бути не може! Ви – U2, недороблене…

Коментарі вимкнені.