Неповнолітній хлопець продавав у Тернополі амфетамін та марихуану

Тернопільські правоохоронці затримали неповнолітнього торговця небезпечним зіллям. Студент одного з тернопільських професійних училищ продавав наркотики поблизу розважальних закладів.
Мати неповнолітнього тернополянина тяжко працювала за кордоном, а батько не надто переймався вихованням сина. От той і став на злочинну стежку. Замість навчання обрав кримінальний бізнес – торгував марихуаною та амфетаміном. Товар спродував поблизу розважальних закладів міста. Найгірше те, що серед покупців наркотичних речовин переважали саме неповнолітні. Правоохоронці вчасно припинили злочинну діяльність неповнолітнього. Юнака затримали під час продажу наркотиків. Проти затриманого порушено кримінальну справу за статтею 307 Кримінального кодексу України – незаконний збут наркотичних засобів.
Ще трійко тернопільських підлітків правоохоронці затримали саме під час вживання наркотиків. Хлопці облаштувалися у покинутій будівлі та вживали марихуану. Працівники міліції вилучили у неповнолітніх саморобний пристрій для куріння та марихуану. Зважаючи на вік затриманих, за протиправні вчинки відповідатимуть їх батьки неповнолітніх. На них накладено штрафні санкції згідно статті 44 Адміністративного кодексу України.
До слова, з початку року правоохоронці викрили 163 злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, половина пов’язана з їх продажем. З незаконного обігу понад двадцять кілограм наркотичних засобів.

Коментарі вимкнені.