Обговорення положень до Статуту міста Тернополя транслювали в Інтернеті

14 березня в ЦДМІ ім. О Довженка о 17-00 відбувся круглий стіл по обговоренню першої редакції пакету положень, що забезпечують дію норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль. У ньому взяли участь члени робочої групи по розробці Статуту, депутати міської та обласної рад, лідери громадських організацій та журналісти. Обговорення тривало близько години та транслювалось паралельно в Інтернеті. Цю трансляцію можна переглянути в соціальній мережі Twitter за допомогою хештегів: #ternopil #statut.
Нагадаємо, що рішенням міського голови Сергія Надала була створена нова робоча група по розробці Статуту територіальної громади міста, яка доопрацювала попередню редакцію Статуту, і винесла на громадське обговорення його новий варіант. З яким громадськість мала можливість ознайомитись на офіційному сайті міської ради та на спеціально створеному сайті для обговорення та внесення поправок до Статуту територіальної громади міста Тернополя.
Проект «Розробка пакету положень, що забезпечуватимуть дію окремих норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль» реалізується ТМО «Нівроку» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Після закінчення круглого столу по обговоренню першої редакції пакету положень, що забезпечують дію норм Статуту міста Тернополя, всім учасникам було презентовано ком пакт диски з матеріалами розробки положень до Статуту та результатами соціологічного опитування серед експертів, яке проводилось в рамках проекту ТМО «Нівроку».

Круглий стіл відбувся у рамках проекту «Розробка пакету положень, що забезпечуватимуть дію окремих норм Статуту територіальної громади міста Тернопіль» ТМО «Нівроку» в межах спільної ініціативи з Міжнародним фондом «Відродження».
Думки викладені під час цього заходу є винятковою відповідальністю ТМО «Нівроку» та не обов’язково відображають точку зору Міжнародного фонду «Відродження».
Творче молодіжне об’єднання «Нівроку» створене та зареєстроване у березні 2003 року. Основною метою діяльності об’єднання є пропаганда та розвиток мистецтва в Україні в усіх його багатогранних проявах, задоволення та захист соціальних, творчих, вікових, національно-культурних та інших інтересів молоді, сприяння прогресивним культурним та соціальним перетворенням в регіоні та в країні в цілому.
Серед пріоритетів ТМО «Нівроку» також відродження та збереження культурних надбань краю, сприяння розвитку туризму, відродження національної гордості та самосвідомості громадян, участь громадян, особливо молоді, в управлінні справами місцевої громади.

Коментарі вимкнені.