Пайовики корпорації “Укрбудінвест” знову пікетували Тернопільську ОДА

Декілька сотень тернопільських пайовиків 19 квітня зранку знову стояли під стінами обласної державної адміністрації, – повідомляє TV-4. Основне питання, яке їх цікавило – коли будівельна корпорація “Укрбудінвест”, очолювана Зіновієм Щепановським, знову запрацює. Раніше людям обіцяли, що роботи на будівельних майданчиках корпорації відновлять у лютому цього року, а до червня 2013 року з усіма пайовиками розрахуються.

 

Про допомогу у влади уже вкотре попросили пайовики будівельної корпорації “Укрбудінвест”. На квартири люди чекають вже близько п’яти років. Більшість з них повністю сплатили вартість житла, а вселитися у домівки не можуть.

– Треба звертати на себе увагу, бо таке враження, що повне безвладдя. Це не перший мітинг – перший мітинг був десь в грудні і були засідання ініціативних груп, і зустрічі з облдержадміністрацією і дальше обіцянок не йде – розказують, що Щепановський в Києві, що дають йому кредити, буде через тиждень, буде через 2 і так це вже тягнеться мабуть півроку, якщо не більше, – говорить Галина (пайовик).

Коментарі вимкнені.