Прогнозований «кінець світу» коштував життя тисячам людей

Виконавчий директор протестантської організації, яка допомагає переслідуваним християнам на півночі В’єтнаму, заявив, що злощасні пророкування про кінець світу, зроблені американським проповідником, коштували життя багатьом хмонгам (представникам народності, що мешкає в тих краях – багато хто знає про них з фільму Клінта Іствуда « Гран Торіно»). Попереджели про судний день також і тернополян.

 

Каліфорнійський проповідник, 89-річний Гарольд Кемпінг, оголосив по радіо, що годинник людства своє відбив, і що 21 травня цього року Ісус Христос прийде, щоб узяти Його послідовників на небеса, – пише credo.

Як повідомив Джеймс Джекоб Праш, керівник «Служіння Моріель», протестантської організації, що допомагає переслідуваним християнам, горяни-хмонги, багато з яких – християни, але недостатньо освічені, щоб оцінити вірогідність «пророцтв» Кемпінга, зрозуміли його буквально. «Вислухавши пророцтва Кемпінга, 7 тисяч цих людей піднялися на гору, щоб подякувати Богові за близький кінець своїх мук від комуністичного режиму. Проти них кинули поліцію і військових, які почали різанину і обезголовили двох пасторів. Тих, що залишилися в живих, кинули у в’язниці. Як розповідали пастори-хмонги, розстріляних було так багато, що їх ховали в братських могилах, які засипали бульдозером», – говорить він.

Праш розповів, що на секретній сходці поговорив з пасторами хмонгів, нагадавши їм попередження з Нового Завіту про фальшивих вчителів і фальшивих пророків (напр. 2 Пт 2: 1-2: «Були в народі й пророки неправдиві, як і між вами будуть учителі ложні, які введуть погубні єресі й, відрікшися Владики, що відкупив їх, наведуть на себе скору погибель. Сила людей піде слідом за їхньою розбещеністю, і через них дорога правди буде зневажатися»).

«Через бідність, невігластво і переслідування ці нещасні християни не дуже багато розуміють, тому вони повірили Кемпінгу. Тепер їх сім’ї не знають, де їм шукати своїх близьких – в могильних ямах, у в’язницях або серед тих, хто ховається в джунглях. А вони і так вже досить постраждали за Христа: вони не знають іншого життя крім життя переслідуваних. Ось чому я такий злий на цих фальшивих вчителів і пророків. Можна, звичайно, говорити, що в усьому винні диявол і комуністи, але кров цих людей – на руках Гарольда Кемпінга і його радіостанції. Через них дружини втратили чоловіків, діти – батьків, чоловіки – дружин », – говорить Праш.

«World News Daily» нагадує, що прогноз Кемпінга призвів до жахливого випадку і в самій Каліфорнії: Лін Бенедетто з Долини Антилопи намагалася зарізати двох своїх дочок і покінчити з собою, щоб «уберегтися» від передбачених лих. На щастя, сусіди вчасно викликали лікарів.

Коли Кемпінга запитали про цю історію, він сказав, що вона його засмучує, але відповідальності за собою він не відчуває.

 

Коментарі вимкнені.