Призупинено будівництво у «Калиновому бескиді»

23 травня міський голова Сергій Надал зустрівся з жителями будинків на вулиці Коллонтая, які протестували проти будівництва наскрізного проїзду через їхню вулицю. Для знаходження компромісного варіанту розпорядженням міського голови була створена робоча група. Вона, проаналізувавши документи про умови та обмеження при створенні дороги з двостороннім рухом, надала рішення призупинити будівництво. Міський голова особисто запевнив людей, що без погодження громади будівельні роботи не відбуватимуться.

«З’єднання цієї вулиці з прилеглими Живова та Острозького дало б можливість розвантажити зону біля ринку. Але ми не прийматимемо жодного рішення без погодження громади. Одним з варіантів є залишити більшу частину зеленої зони, до трьох метрів», – зазначив міський голова Сергій Надал.

Люди на пропозицію міського голови відреагували оплесками і подякували йому за те, що роботи на цій ділянці зупинили. Ознайомившись з висновками робочої групи, міський голова у червні знову зустрінеться з громадою Коллонтая для остаточного вирішення даного питання.

-1 thoughts on “Призупинено будівництво у «Калиновому бескиді»

  • 11:39 | 26.05.2011 о 11:39
    Permalink

    нарешті Надал Зявився до людей і зразу проблема наполовину вирішилась. тепер треба, щоб люди дослухались до пропозицій інвестора, а влада виконала домовленості всіх сторін

Коментарі вимкнені.