П’яний іноземець ганявся за сусідом з пістолетом та гвинтівкою

У Тернополі не з кращого боку примудряються проявити себе не лише корінні тернополяни. Відзначився також 45-річний виходець із Балканських країн, – пише газета “Номер один”.

Іноземець одружився з тернополянкою та разом з дружиною проживає в одному із будинків приватного сектору.

– Господар робив ремонт у будинку і на допомогу покликав сусіда, – каже старший дільничий інспектор ТМВ УМВСУ Іван Боднар. – Жінка зготувала обід чоловікам та поставила на стіл пляшку горілки. Коли спиртне було розпито, “трударі” вставали з-за столу. І в цей момент гість, ймовірно, перечепившись, штовхнув стіл. У результаті той з наїдками перекинувся та побився посуд. Захмелілий господар від обурення втратив контроль над собою. Він витяг зі сховку пневматичні пістолет і гвинтівку та влаштував “полювання” на невдячного за гостинність сусіда. Останній, вибігши з будинку, втікав по вулиці від озброєного чоловіка. І хоча іноземець, стріляючи по жертві, жодного разу в неї не влучив, та стрілянина на вулиці серед білого дня не на жарт злякала як дружину дебошира, так і мешканців району. На місце події відразу викликали правоохоронців. Щоправда, до їх приїзду тернополянка встигла вгамувати свого благовірного.

– В іноземця забрали зброю та передали на дослідження в НДЕКЦ, – продовжує Іван Боднар. – Експерти встановили, що вона не належить до вогнепальної чи холодної зброї. Правопорушника було притягнуто до адміністративної відповідальності.

Коментарі вимкнені.