“Сакральні пам’ятки Тернопільщини”

В управлінні Тернопільсько-Кременецької єпархії відбувся спільний між-єпархіальний захід, нагородження орденами Української Православної Церкви Київського Патріархату, ідейних натхненників та видавців популярної в області книжки-фотоальбому «Сакральні пам’ятки Тернопільщини».

Метою видання книги, стала популяризація духовної, історичної та культурної спадщини Тернопільщини, підготовки сучасних презентаційних матеріалів щодо розвитку паломницького туризму в області.

Книга являє собою повноколірний фотоальбом духовних святинь області, серед яких левову частку складають храми Української Православної Церкви Київського Патріархату, які з кожним роком ваблять до себе все більше і більше прочан різних конфесій як з України так і з-за кордону.
В творчу групу, яка працювала над книгою, увійшли відомі в області краєзнавці, мистецтвознавці, церковні діячі, фотохудожники. Серед них, нагороджені цього дня: Куневич Богдан Михайлович – директор видавництва “Новий колір”; Снітовський Олег Іванович – заслужений журналіст України; протоієрей Вячеслав Кізілов та протоієрей Володимир Петрів, всі вони отримали високу нагороду нашої церкви-орден Святого Архістратига Божого Михаїла.
Вручили нагороди Висопреосвященнійший архієпископ Іов та Переосвященнійший єпископ Нестор. Архієреї подякували видавцям за плідну працю, яка вже залишила важливий слід в історії нашого краю, безсумнівно стане великою пам’яткою для майбутніх поколінь і сприятиме духовному розвитку і укріпленні у Христові вірі наших краян та гостей Тернопільщини.
В знак подяки, владикам було подаровано кілька примірників книги, які стануть гідним поповненням для єпархіальних бібліотек, – повідомляє прес-служба Тернопільсько-Кременецької єпархії.

Коментарі вимкнені.