Події-1 Skype знову “помер” 15:06 | 26.05.201115:07 | 26.05.2011 Redaktor 342 Views Skype Сьогодні близько 14.20 сервіс Skype знову вийшов з ладу. Нагадаємо що не так давно користувачі вже зазнавали труднощів з використанням програми. Ходять чутки, що після купівлі Skype коопарацією microsoft труднощі в роботі софта виникають з – за впровадження сервісів стеження за користувачами. Поділіться:
oleksa16:35 | 26.05.2011 о 16:35Permalink Вбийте файл shared.xml, перезапустіться та тимчасово виставте на заново створений файл права “лише на читання”. Запрацює. Тут більше http://www.linux.org.ru/forum/talks/6309254/page1
брєд….
Вбийте файл shared.xml, перезапустіться та тимчасово виставте на заново створений файл права “лише на читання”. Запрацює. Тут більше http://www.linux.org.ru/forum/talks/6309254/page1