Студенти тернопільських вузів досі не можуть скористатися пільгами, які передбачені законодавством

Про це заявив голова Тернопільської обласної молодіжної громадської організації «Батьківщина молода» Ігор Дмитерко.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник гарантував студентам ще напередодні нового навчального року, що студентські квитки будуть видані вже на початку вересня. А прем’єр-міністр Микола Азаров пообіцяв особисто проконтролювати «це дріб’язкове питання».

 

Тим не менше, як повідомив лідер Тернопільської молодіжки, «через халатність та небажання влади діяти згідно закону, знижками на проїзд в громадському транспорті та потягах, при відвідуванні аптек, театрів, книгарень, інших закладів студенти І і V-го курсів ВНЗ та учні професійно-технічних навчальних закладів Тернополя не можуть скористатися й досі».

 

«Студенти зазнають збитків. Заявки від керівників вишів на виготовлення студентських квитків в НДІ прикладних інформаційних технологій почали приймати лише… 26 серпня, у пятницю. А отже, розглянули їх тільки в понеділок, 29 серпня. Якщо ж порахувати, скільки вузів існує в Україні, і скільки студентів навчаються в них, стає зрозуміло, що студенти фізично не могли б отримати своїх законних квитків до 1 вересня», – констатував Ігор Дмитерко.

 

Отже, резюмував він, збитки студентам і далі гарантовані.

 

«Тож виникає цілком закономірне запитання: навіщо пільги студентам прописані в законі, якщо влада цього закону не дотримується?», – запитує лідер Тернопільської молодіжки.

 

Коментарі вимкнені.