Тернополяни хворіють на грип менше

Епідемічну ситуацію із захворюваності на грип, гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення міста обговорили на засіданні члени надзвичайної протиепідемічної комісії, 10 жовтня. Ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ розцінюється сьогодні як така, що відповідає порі року та не є складною. Інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ становить 48,48 вип. на 10 тис. населення, тоді як орієнтований показник визначення початку епідемії 83 вип. на 10 тис. населення (середній багаторічний показник 54, 8). У порівнянні з минулим тижнем відмічається зниження захворюваності.

«Щорічна зміна температурного режиму традиційно погіршує ситуацію із захворюванням на ГРВІ. На даний час ситуація є стабільною та підконтрольною. Ускладнення не спостерігаються. У період зміни температурного режиму необхідно використовувати методи застереження – щеплення. Вакцинації особливо потребують люди, які знаходяться у зоні ризику. Це медики, діти, особи старшого віку в яких є хронічні захворювання вірусного типу, водії громадського транспорту, вчителі, працівники сфери обслуговування», – зазначив головний державний санітарний лікар міста Володимир Панічев.

Надзвичайна протиепідемічна комісія прийняла рішення щодо дотримання оптимальних температурних режимів на робочих місцях, у місцях масового скупчення людей. Рекомендовано вжити термінових заходів щодо недопущення переохолодження працюючих, забезпечити якісну роботу вентиляційних систем, а також організувати проведення профілактичних щеплень працівників установ, організацій, підприємств всіх форм власності, незалежно від відомчої приналежності.

Коментарі вимкнені.