На висоті кілька метрів, з бензопилою в руках: як у Тернополі підрізають дерева (фото)

Вже кілька днів поспіль у Тернополі на вулиці Юліуша Словацького, що за Драматичним театром, підрізають дерева. Комунальники стверджують, що ця процедура вкрай необхідна, часто великі крон дерев заступають людям світло та створюють ряд інших проблем. На підрізання дерев з міського бюджету виділено 100 тисяч гривень, але цього вистачає тільки на найнеобхідніші роботи.
– Є перелік вулиць, які вже обстежено, і наступні вулиці Чорновола, Фабрична, Дубовецька. Складений графік, щоб до 15 квітня завершити омолоджувальну підрізку, а також зрізку сухих аварійних дерев – каже начальник управління ЖКГ тернопільської міської ради Володимир Болєщук, – Ми проводимо роботи на території, яка є в нас на балансі – дороги і в межах червоної лінії.
Роботи з оновлення крон дерев вздовж проїжджих частин вулиць Тернополя у підприємства “Озеленення” розплановані на два місяці вперед.
Якщо ж комусь заважає дерево в дворі (заступає світло тощо), чи перебуває в аварійному стані, то про це слід повідомляти в підприємство, що обслуговує житловий фонд, так званий ЖЕК. Втім, проводити зрізку можна лише у період від 15 жовтня до 15 квітня. Перед тим, як зрізати, спеціалісти проводять обстеження і виробляють потрібні дозволи.

Погляд

Коментарі вимкнені.