У Києві проголосять Акт відновлення Української Держави

30 червня рівно об 11:00 молодь проведе флеш-моб синхронно читаючи Акт відновлення Української Держави у 7-ми місцях по Києву.

Захід приурочено до 70-ліття з дня проголошення Акту відновлення Української Держави у Львові.

Акт засвідчив усьому світові, що український народ є законним господарем на своїй землі і буде її боронити власними силами перед кожним, хто намагатиметься знищити волю України.

Запрошуємо ВСІХ долучитись до акції!

Місця проголошення:

1) Майдан Незалежності;
2) біля пам’ятника Т. Г. Шевченку;
3) Києво-Могилянська академія(біля пам. Сковороді);
4) Золоті ворота;
5) Софіївська площа;
6) пам. Володимиру Великому(Володимирська гірка);
7) Меморіал жертвам Голодомору(біля меморіального знаку «Свічка пам’яті» )

Прохання зареєструватися для тих, хто візьме участь у акції. Щоб ми знали де і скільки людей будуть читати Акт: https://spreadsheets0.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dDN5VDR1VVpDWUdpQ1ZVdzliOXFNWlE6MQ

Історична довідка:

30 червня 1941 р. в будинку «Просвіти» у Львові було проголошено Акт відновлення Української Держави. На башті Князівської гори було піднято національний прапор. Львівська радіостанція повідомила про Акт населення України і передала благословіння митрополита Андрія Шептицького з цієї нагоди.

На цій події були присутніми понад 100 чільних представників зі всієї України, а також представник УГКЦ Йосиф Сліпий.

Звістку про відновлення Української держави понесли на Східну Україну 6 тисяч бандерівців, розділені на три похідні групи, які повсюду творили українську адміністрацію та осередки ОУН. Найбільший із них був на Дніпропетровщині (5 тисяч осіб), Кіровоградщині (1100), а також на Донбасі і в Криму.

Німеччина жорстко відреагувало на Акт проголошений у Львові. Починаються арешти новоствореного уряду та керівництва ОУН. Серед арештованих Степан Бандера та Ярослав Стецько.

Контакти: 096-188-37-93(Іван); 063-37-66-308 (Оксана) Організатор: Молодіжний Націоналістичний Конгрес

Коментарі вимкнені.