У Тернополі молодь запрошують до «Вищої політичної школи молодих лідерів – 2012»

  До участі в Школі запрошуються молоді активісти – представники громадських організацій, органів студентського самоврядування, політично активну молодь тощо.

 Мета проекту – навчання політично активної молоді у сфері відповідального лідерства. Головний акцент в ході навчання – ціннісні аспекти, якісна політична освіта, що включає розуміння ідеологій, природи політики та лідерства, нових сучасних концепцій щодо розвитку держави і соціуму.

Завдання школи – виховання нової якісної еліти шляхом поширення найсучасніших знань та навичок, базованих на новітніх технологіях.

 В рамках навчання відбудеться серія триденних семінарів для 4 фіксованих груп у різних регіонах України. В програмі навчання: державний устрій України та інших держав, виборчі системи, місцеве самоврядування, політичні ідеології, основи геополітики та політології, енергоефективність.

 До участі запрошуються кандидати від 19 до 28 років, які:

 Мають досвід роботи у суспільно-політичному або громадському русі

  1. Займають активну життєву позицію
  2. Прагнуть отримати нові знання у сфері суспільно-політичних дисциплін

 Для участі у конкурсі необхідно:

 Заповнити Анкету учасника (додаємо до даного запрошення або на сайті www.cpsa.org.ua ), з обов’язково заповненими усіма графами.

  1. Надіслати Резюме (шаблон додаємо до даного запрошення або на сайті www.cpsa.org.ua) з фото.
  2. Надіслати рекомендацію на фірмовому бланку з печаткою від керівника організації, що рекомендує Вас до участі у проекті.
  3. Проаналізуйте текст, що міститься в доданому файлі (або на сайті www.cpsa.org.ua) – “Держава і народ”. Заповніть нижченаведену таблицю, вставляючи цитати із тексту у кожну із колонок. Обґрунтуйте Ваші відповіді, посилаючись на ідеологічно-смислове наповнення таблиці. (300-500 слів)

Сфера відповідальності держави перед громадяниномСфера відповідальності громадянина перед державою
  

Уривок додається у файлі або його можна прочитати на сайті Центру http://www.cpsa.org.ua

 Повний пакет документів відсилайте до 20 січня 2012 року включно на електронну адресу vps@cpsa.org.ua

 Навчання в Школі здійснюватиметься за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, Інституту Роберта Шумана (Будапешт) та Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина.

 Додаткова інформація  у координатора Всеукраїнського проекту “Вища політична школа – 2012” Ольги Будник, за тел.: 097 401 73 76, 050 735 46 35, за електронною адресою – vps@cpsa.org.ua та в соціальних мережах: Група «Вища політична школа» у Фейсбуці та ВКонтакті.

 «Вища політична школа – нові принципи лідерства» була організована у 2010 році ГО «Центр політичних студій та аналітики» спільно з міжнародними партнерами. В рамках проекту протягом 2010 року було проведено серію семінарів для 140 учасників, котрі були відібрані з понад 600 заявників. Тренерами та експертами у Вищій політичній школі виступали Ніко Ланге (Директор Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні), Гайке Дьорренбехер (Директору Представництва Фонду Фрідріха Науманна за Свободу в Центральній та Східній Європі), Ростислав Павленко (директор програм школи політичної аналітики при Києво-Могилянській академії), Сергій Дацюк (незалежний експерт), Світлана Заліщук (Координатор кампанії Новий Громадянин), Олександр Солонтай (ФРІ), Вікторія Сюмар (Інститут масової інформації), Роман Кобець ( незалежний аналітик), Ольга Шалайська (експерт з PR технологій), Ігор Сущенко (ГО «Спікер»), Віктор Таран, Андрій Шекета, Олександр Коваленко та Олена Мєдведєва – експерти ГО «Центр політичних студій та аналітики.».

В 2011 році в рамках проекту були представлені 2 додаткові блоки, присвячені актуальним темам розбудови майбутнього та енергоефективності й зміні клімату. Серед тренерів також виступали Олександр Тодійчук (Директор Міжнародного енергетичного центру ім. Ієна Люндіна, президент Київського міжнародного енергетичного клубу “Q-club”), Михайло Гончар (Директор енергетичних програм, Центр сприяння вивченню геополітичних проблем і євроатлантичного співробітництва Чорноморського регіону «Номос»), Богдан Соколовський (Уповноважений Президента України з питань енергетичної безпеки 2008-2010 рр.). Також випускникам ВПШ – 2010 була надана можливість долучитися до проведення тренінгів, як тренерам-початківцям та застосувати отримані знання на практиці.

Ігор Процик

Керівник представництва ЦПСА в Тернопільській області              

-1 thoughts on “У Тернополі молодь запрошують до «Вищої політичної школи молодих лідерів – 2012»

  • 16:52 | 3.01.2012 о 16:52
    Permalink

    “…кандидати від 19 до 28 років”….а ЯКЩО 31?

Коментарі вимкнені.