У Тернополі пройшов Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій

Всеукраїнський відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій пройшов у Тернополі 27-30 січня року на базі Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя.

Як розповів директор Тернопільського обласного комунального  центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді Йосиф Кохан, до Тернополя для участі у конкурсі з’їхалися команди з 19 областей України.

Юні конкурсанти демонстрували свої таланти, навики, вміння, обдарування номінаціях “Офіс-менеджмент”, “Програмування” та “Веб-дизайн”.

Усі чотири дні перебування на Тернопільщині для учасників Всеукраїнського конкурсу пройшли не лише у робочій обстановці, – кажуть організатори. Для молодих талантів були організовані цікаві розважальні та екскурсійні програми.

Учасники, які вибороли командну першість, були нагородженні дипломами Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України та цінними подарунками команди. Перше місце зайняла Дніпропетровська область, друге місце – м.Севастополь, третє місце – Івано-Франківська область. Вихованка ТОКЦНТТШУМ Хом’як Мар’яна, яка представляла Тернопільську область посіла друге місце у номінації “Офіс-менеджмент”; Димчишин Ярослав (м.Тернопіль) – третє місце у номінації “Офіс-менеджмент”.

Кароліна Говірка

Коментарі вимкнені.