У Тернополі відбудуться Великодні гаївки «Зав’яжемо вінець»

25 квітня, на обливаний понеділок на Козацькому острові, що у парку Топільче, будуть проходити Великодні гаївки «Зав’яжемо вінець». Під час заходу для гостей та мешканців міста Тернополя будуть проводитися гаївки, веснянки та цікаві забави.

 

Початок заходу «Зав’яжемо вінець» – о 14.00 год. біля Катедрального собору та біля основних духовних храмів міста Тернополя.

 

О 16.00 від Катедрального собору (вулицями міста Тернополя) пройде

 

дійство «Кривий танець» – гаївковий рух з живого ланцюга учасників свята.

 

На головній дорозі до Козацького острівка буде встановлено святкові прикрашені ворота. Відвідувачі, які будуть проходити крізь святкову браму, будуть окроплені водицею.

 

Сам острів буде поділено на кілька майданчиків, а саме дитячий майданчик, ігровий майданчик, майданчик парубоцьких розваг. Під час забавлянь у парку відбудеться конкурс «Ого! Товканка!».

 

Планується також вивчення автентичного українського танцю. Усі охочі зможуть вивчити нескладні для виконання, але надзвичайно цікаві в образно – емоційному плані, танці України.

 

На острові буде виставлено виставку писанок школи писанкарства «Намалюю писаночку».

 

Близько 20.00 відбудеться Великодній концерт під час якого прозвучать вітальні пісні. Захід планується завершити святковою ватрою.

 

Організаторами заходу виступають національно-патріотичні молодіжні організації області, управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, Тернопільська міська рада, Теребовлянське вище училище культури, – повідомляє «Українська справа».

Коментарі вимкнені.