У Тернополі відбувся IV етап XI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Учасниками IV етапу Конкурсу стали понад 50 призерів III (обласного) етапу.

Учасників і гостей вітали цікавою літературно-музичною композицією «Спочатку було Слово…», приуроченою пам’яті Героїв Крут та любові до рідної мови, учні і вчителі Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка.

Організатором конкурсу в області є управління освіти і науки облдержадміністрації та управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Конкурс уже 11 років проводиться Освітньою фундацією Яцика, Лігою українських меценатів, за участю Міністерства освіти і науки України, із залученням центральних і місцевих органів виконавчої влади, а також громадськості. Його засновником був відомий канадський бізнесмен і меценат українського походження Петро Яцик. Окрім України, конкурс проходив ще у 27 країнах світу.

Мета конкурсу – сприяння утвердженню української мови, піднесення її престижу серед учнівської та студентської молоді, виховання шанобливого ставлення до культури і традицій українського народу.

Щороку учасниками конкурсу в області є більше 25 тисяч учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних училищ і студентів вищих навчальних закладів.

За матеріалами ОДА підготувала Кароліна Говірка

Коментарі вимкнені.