У Тернополі затримали чоловіка, який крав шоколад

Днями тернопільським працівникам міліції довелося мати справу з так званим «солодким» злодієм. Чоловік намагався викрасти з супермаркетів шоколад.
35-річний житель обласного центру вже не раз потрапляв в поле зору міліціонерів. Згубна пристрасть до наркотиків штовхала чоловіка коїти злочини, тож вдавався до дрібних крадіжок, за що і потрапив за грати. Однак, звільнившись з місць позбавлення волі, зловмисник знову взявся коїти злодіяння.
Якогось дня, завітавши до одного з торгових закладів обласного центру, лиходій взявся напихати кишені продуктами. Окрім банки консервів, злодій прихопив з собою аж 10 плиток шоколаду. Однак охоронці супермаркету помітили підозріло випуклі кишені куртки дивного покупця та викликали міліцію. Злодій у крадіжці зізнався. Свій вчинок пояснив просто, мовляв, дуже полюбляє солодке. Однак коїти протиправне не покинув. Вже наступного дня солодкого злодія затримали в іншому супермаркеті. Там лиходій намагався пронести повз касу аж 14 плиток шоколаду. Крадія вкотре затримали правоохоронці. Міліціонери перевіряють затриманого на причетність до скоєння інших подібних злочинів. А зловмиснику доведеться знову сісти на лаву підсудних.

Коментарі вимкнені.