У ТНЕУ поговорять про цінні папери

У рамках реалізації елітних проектів Українсько-польської програми фінансів і страхування у середу, 23 лютого 2011 року, о 14.00 год. відбудеться зустріч студентів Тернопільського національного економічного університету із начальником Тернопільського територіального управління державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України Олександром Васильовичем Свистуном. За підсумками діяльності 2010 року ця інституція увійшла у п’ятірку кращих областей України, а її керівник, випускник ТНЕУ, був нагороджений відзнакою та дипломом Кабінету Міністрів України.

Зустріч проводиться з метою ознайомлення студентів із функціонуванням ринку цінних паперів, його суті, ролі та місця в інфраструктурі фондового ринку  України,  і передбачає:

1. Доповідь начальника Тернопільського територіального управління державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України Олександра Васильовича Свистуна на тему «Стан ринку цінних паперів та його інфраструктура».

2. Обговорення найактуальніших фахових питань в рамках «Круглого столу». Зіставний аспект діяльності ринку цінних паперів та фондового ринку України й Польщі.

3. Дискусійний клуб «Вибір успішних людей».

У ході зустрічі плануються запитання учасників  та відповіді на них фахівця.

На зустрічі будуть присутні студенти з ВНЗ Республіки Польща, які перебувають на семестровому навчанні  в ТНЕУ.

Коментарі вимкнені.