В Бережанах до свята Миколая дають друге життя непотрібним іграшкам

В маленькому місті Бережани  по вул. Львівська 43 поселились ведмежата, зайченята, їжачки, і дитячі книжечки! Саме так – тут активно працює майстерня Святого Миколая – вже другий рік підряд молодь міста докладає немалих зусиль, щоб зібрати іграшки у всіх, в кого виросли дітлахи.

Приємно визнавати, що люди з радістю віддають дитячі іграшки, адже це як нове життя для їхнього маленького улюбленця. В сучасному суспільстві дуже важко дітям подарувати казку, адже не всі усвідомлюють, що робити добро дуже легко!

Ми запрошуємо кожного долучитись до акції «Дитинство від Святого Миколая – 2011». Щоб стати Помічником Святого Миколая – необхідно лиш заповнити українською мовою реєстраційну форму заявки:

  1. Прізвище, ім’я, по – батькові.
  2. Місто, в якому проживаєте.
  3. Контактний телефон
  4. з якою метою долучаєтесь до акції

Помічник Святого Миколая  пропонує людям передати в Майстерню Святого Миколая дитячі книжечки, речі та іграшки. Також за власним бажанням він може долучитись до святкового дійства 18 – 19 грудня.

Також будемо вдячні за будь-яку інформаційну підтримку, а також за сприяння у придбанні солодощів та дитячих книжечок. Будемо раді, якщо акцію підтримають і інші громадські організації, адже на сьогодні це лише БМГО «Рідне Місто» та навчально – тренінгів центр «АП»

В Бережанах все можна передавати за попередньою домовленістю по тел. 097 – 916 -48 -66 (Юля), а в Тернополі  – 096 – 172 – 52 – 52 (Алла)

Алла Соколовська 

Коментарі вимкнені.