В Збаражі були збори ветеранів органів внутрішніх справ району

В Збаражі відбулися збори ветеранів органів внутрішніх справ району. На них було обрано голову районної ветеранської організації, яким став Микола Степанович Зелений. Також обрано членів ради. На зібрання завітали керівники обласного управління міліції та представники місцевої влади.
Спілкуючись із ветеранами, головний міліціонер Федір Бортняк закликав їх до співпраці із райвідділом міліції та відзначив важливу роль обміну досвідом роботи з молодими співробітниками.

За багаторічну сумлінну працю в органах внутрішніх справ відзначив ветеранів району грамотами колегії обласного управління міліції та грошовими преміями. Відзнаки з рук генерал-майора отримали Михайло Іванович Микитюк, Михайло Іванович Олексюк, Станіслав Миколайович Бистриківський, Микола Захарович Паньков, Олександр Олександрович Атаманчук, Тарас Зіновійович Совірко та Петро Євстахович Ничка.
До слова, нещодавно Збаразька районна організація ветеранів міліції поповнилася 12 новими членами, тож зараз налічує 23 «бійці».
Також учасники засідання прийняли рішення про входження районної організації в асоціацію ветеранів внутрішніх справ України.
Після зустрічі генерал-майор провів прийом громадян та пряму телефонну лінію з жителями району.

Коментарі вимкнені.