Валентин Хоптян хизується співпрацею із заможними бізнесменами

Валентин Хоптян розповів, як він уже рік «будує нову Тернопільщину». До позитивів голова облдержадміністрації відніс добре сформовану команду та співпрацю із заможними бізнесменами. Похвастався губернатор і тим, що сільські школи тепер оснащені сучасною технікою, а спортивні стадіони райцентрів відреставровані. Тернопільське футбольне поле, на яке виділили з держбюджету 9 мільйонів гривень, Валентин Антонович разом із керівництвом міста також пообіцяв відремонтувати. Найближчим часом, – повідомляє ІНТБ.

Валентин Хоптян: «Сьогодні мені мер міста Сергій Надал перед нашою зустріччю доповів, що, в принципі, 9 мільйонів , які ми виділили з державного бюджету на капітальний ремонт нашого центрального стадіону, в центральній столиці нашого краю, в місті Тернополі, використані: встановлені пластикові крісла, є табло, стадіон освітлений. Ще залишеться нам весною поміняти бігові доріжки на сучасні, тому що кліматичні умови не дозволяють зараз виконати ці роботи».

Проведення газу у деякі села Шумського району та освітлення усіх сільських провулків області – це те, чим Валентин Хоптян пишається. Також до «плюсів» своєї роботи голова Тернопільської області відніс ремонт доріг. Сто сімдесят два мільйони гривень, каже губернатор, витратили на те, щоб упорядкувати автошляхи. Львівська, Рівненська та Підволочиська траси вже зроблені, – стверджує Хоптян.

Валентин Хоптян: «Ми сьогодні серйозно працюємо і по відродженню тернопільського м’ясокомбінату, який виробляв продукцію одну з кращих не тільки в Україні, а й у бувшому Радянському Союзі».

На наступний рік у Валентина Хоптяна грандіозні плани: створити безкоштовні робочі місця, облаштувати нормальні туалети у провінційних школах. Та найголовніше, запевняє голова облдержадміністрації, – реалізація «програми максимум», а саме – встановлення у кожному навчальному закладі села по плазмовому телевізору.

Валентин Хоптян: «Сьогодні на порядку денному поставлена нова вимога – забезпечити кожен клас плазмовим телевізором, щоб там можна було використовувати нові технічні заходи для вивчення того чи іншого предмету».

 

Коментарі вимкнені.