На батьківщині Бандери й Андруховича у партію Януковича загнали майже всю владу

26 грудня ряд керівників Івано-Франківської області та районів області вступили в Партію регіонів.

Зокрема, партійні квитки на конференції Івано-Франківської облорганізації отримали глава Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк, його заступник Руслан Гусак, голови Тлумацької і Тисменицької районних адміністрацій Василь Сенів та Ігор Овчар.
“Регіоналами” стали також ректор Івано-Франківського національного медуніверситету Микола Рожко, сільський глава Глушківа Городенківського району Василь Курилюк, а також головний редактор телерадіокомпанії “РАІ” (селище Бурштин Галицького району) Андрій Русиняк і приватний підприємець з Галицького району.
Як повідомив народний депутат, голова Івано-Франківської облорганізації Партії регіонів Василь Чуднов, якщо в 2004 році в області налічувалося 5 тисяч членів партії, то в 2011 – понад 21,1 тисяча.
Після місцевих виборів 2006 року Партія регіонів мала в області 7 депутатів місцевих рад (у містах Івано-Франківську та Коломиї), нині – 534.
В області діє 1040 партійних осередків Партії регіонів.
З 14 голів райадміністрацій області тільки троє не є представниками Партії регіонів (2 – Народної партії, 1 – Української партії).
Як повідомлялося раніше, глава Івано-Франківської обладміністрації Вишиванюк вступив до лав Партії регіонів і заявив, що не можна бути при владі і не в “Регіонах”, – пише
Інтерфакс-Україна.

-1 thoughts on “На батьківщині Бандери й Андруховича у партію Януковича загнали майже всю владу

Коментарі вимкнені.