Валентин Хоптян обрав наступні жертви

Наступним серед голів райадміністрацій Тернопільщини, ймовірно, буде звільнено керівника Козівського району Юрія Пудлика, – пишуть наші колеги з ZZ. Також у черзі на виліт – керівник Шумщини Віктор Садовський та голова Заліщицької РДА Ярослав Навольський.

Принаймні, такий висновок напрошується після засідання колегії ОДА, котре відбулося учора під головуванням Валентина Хоптяна. Цікаво, що всі троє є ставленниками жертви “кислотного” нападу Юрія Чижмаря.

На колегії керівнику Козівського району чи не найбільше перепало від губернатора «на горіхи». Принаймні, складалося враження, що Пудлик викликав гнів очільника області уже самою своєю присутністю.

Спочатку Хоптян розкритикував підлеглого за те, що той, замість виконувати завдання із освітлення сіл, наповнення бюджету та придбання телевізорів, нібито тільки теревенить із колегами з інших районів.

– Що ти мені будеш розказувати? Другий том «Золотої рибки»? – запитав губернатор у Пудлика. – Не треба зідзвонюватися і питати! Якщо будеш тратити гроші на переговори – не буде грошей на світильники.

Згодом керівнику Козівщини дісталося за те, що той погано підтримує районну газету «Вільне слово».

У схожій ситуації опинився і голова Шумської РДА Віктор Садовський. Його також звинуватили у недостатній допомозі районній газеті. А крім того, у Шумському районі виявилися одні з найгірших показників погашення заборгованості по заробітній платі.

– От хотів би я тебе похвалити, та нема за що, – заявив Хоптян.

Під гарячу руку голови ОДА потрапив і керівник Заліщицької РДА Ярослав Навольський, якого раніше від звільнення рятувало заступництво  іменитого “земелі” і донора Банкової – Дмитра Фірташа. Навольського також питали за борги по зарплаті, які зросли найбільше в області. А крім того, його звинуватили у тому, що замість працювати він просиджує у ресторані, який нібито належить його дружині.

– Менше в ті ресторани ходіть. Кому вони там належать? Дружині вашій? – випалив Хоптян. – Кажуть, ви більше там знаходитесь, ніж на роботі.

Врешті, Хоптян пообіцяв розібратися з кожним головою РДА особисто, запитати в кожного і про освітлення, і про телевізори, і про тваринницькі комплекси, і навіть про соціально-культурну перебудову села.

-1 thoughts on “Валентин Хоптян обрав наступні жертви

  • 13:50 | 26.02.2011 о 13:50
    Permalink

    Я особисто писав Хоптяну 12.02 11 про не цільове використання бютжетних коштів Пудликом то вийшла розмова з глухим. Пудлик і редколегія видали про себе “хороших” книжку під назвою “Козівщина” де себе красиво-розумних намалювалита і інших ??? А гроші виділила райрада з бютжету на “випуск друкованої продукції з рекламою робіт та послуг фізичними та юридичними особами” там би ще запропонували послуги політичних проституток !!! Хоптян в свойому інтервю сказав:”Людям надоїла словесна тріскотня” ???

Коментарі вимкнені.