Задоволення мати машину в Тернополі стане дорожчим

Міськрада Тернополя прийняла рішення “Про організації паркування транспортних засобів на території м. Тернополя” сьогодні, 19 травня.

“За” проголосували 53 з 56 присутніх на сесії депутатів. Цим документом депутати уповноважили комунальне підприємство “Міськавтотранс” організовувати та проводити паркування транспорту на території міста.

 

Також затвердили 14 місць для платного паркування.

 

Проект № 110

Про внесення змін до рішень міської ради від 30.11.2010 р. №6/1/8 та від 04.12.2010р. №6/1/17

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про службу в органах місцевого самоврядування», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, міська рада

Вирішила:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 30.11.2010р. №6/1/8 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради та заступників міського голови» та додатку 1 до рішення міської ради від 04.12.2010р. №6/1/17 «Про виконавчі органи та структуру міської ради», перейменувавши посади заступників міського голови: «перший заступник міського голови», «заступник міського голови з питань містобудування», «заступник міського голови з гуманітарних питань», «заступник міського голови з питань економіки», «заступник міського голови з фінансових питань» на посади – «заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради».

2. Затвердити на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Стемковського Владислава Володимировича.

3. Внести зміни до п.9 рішення міської ради від 30.11.2010р. №6/1/8 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради та заступників міського голови», виклавши його в наступній редакції: «9. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Стемковський Владислав Володимирович».

4. Внести зміни в додаток 1 до рішення міської ради від 04.12.2010р. №6/1/17 «Про виконавчі органи та структуру міської ради»: виключити зі складу заступників міського голови Ландяка Петра Дмитровича та включити Стемковського Владислава Володимировича.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.

Міський голова С.В.Надал.

Коментарі вимкнені.