Затримали на гарячому рибного інспектора

Тернопільські працівники служби боротьби з економічною злочинністю затримали на гарячому інспектора одного з відділів Головного державного управління рибоохорони та регулювання рибальства в області за фактом вимагання та отримання хабара.
Службовець вимагав півтори тисячі гривень від мешканця обласного центру за пом’якшення адміністративної відповідальності за незаконне промислове виловлювання риби.
Старший інспектор затримав тернополянина в міському парку Топільче, коли той браконьєрським способом виловлював рибу у річці Серет. Рибінспектор вилучив у чоловіка рибальське знаряддя, склав відповідний протокол та повідомив, що за незаконне рибальство йому доведеться сплатити чималий штраф – чотири тисячі гривень. Однак додав, якщо рибалка погодиться сплатити йому півтори тисячі гривень, то отримає лише мінімальний розмір стягнення. Чиновник також пообіцяв повернути чоловікові й рибальське знаряддя.
Того ж дня інспектор отримав хабар біля адмінприміщення управління рибоохорони. Чиновника відразу затримали правоохоронці. Проти підозрюваного порушено кримінальну справу. Триває розслідування.

Коментарі вимкнені.