Обличчя Тернополя: Оксана Смільська називає місто “маленькою Швейцарією”

Редакція інтернет-видання «Погляд» започаткувала проект «Обличчя Тернополя». Він об’єднує різні щоденні невеличкі історії, котрі мають на меті ближче знайомити любих читачів з тими людьми, котрі живуть у нашому файному місті Тернополі.

Також, час од часу, ми відкриватимемо обличчя і тих яскравих та сонячних людей, котрі мешкають в межах нашої області. 

Бажаємо читачам приємного знайомства з життям, мріями та настроями як пересічних, так і відомих тернополян. І не тільки…

Знайомтеся  – Оксана Смільська.

Оксана Смільська
Народилася в Тернополі, працюю журналістом у «НОВІЙ Тернопільській газеті».
Дуже люблю читати книги, це прекрасна нагода відпочити і на мить відключитися від сірої буденності. Ніколи не читаю книг, які мені не цікаві, маю мужність їх відкласти і не мучити себе. З останнього найбільше мене вразила ягідна трилогія Ізабелли Сови. А так залишаюся вірною улюбленій письменниці Марії Матіос, кожен її твір заставляє проникнутися життям героїв і не залишає байдужим.
А найбільше люблю подорожі. Коли усе набридає і хочеться чогось неймовірного просто купити квиток і поїхати кудись. Коли приїжджаю у нове місто, стараюся куштувати страви, які притаманні їхньому регіону. До сих пір не можу забути заклад на Закарпатті, де дуже смачно готують «пироги з сиром» з грибною підливою, можливо комусь це асоціюється із звичайними варениками, але це не так. Смакота, взагалі люблю сир. Думаю, колись поїхати туди знову, щоб у кухаря випросити рецепт))).
Боюся, напевне вже нічого. Уже все сталося те, чого раніше дуже боялася, тепер розумію, що не варто нічого боятися. Хіба, висоти. Але колись мрію покататися на повітряній кулі.
Тернопіль люблю за те, що це моє рідне місто, в якому я народилася, де живуть мої близькі та друзі. Вважаю його найкращим у світі. Часто називаю Тернопіль маленькою Швейцарією. Де б не була, завжди з любов’ю сюди повертаюся. Обожнюю, коли провідник оголошує, що ми вже на під’їзді до Тернополя і ти завжди знаєш, що на пероні хтось тебе із нетерпінням чекає.
Бережіть Тернопіль, пишайтеся ним і знайте, що найкраще місто це те, де ви народилися! А ще місто прикрашають люди, які у ньому живуть, тож посміхайтеся і хтось неодмінно зробить це у відповідь.

-1 thoughts on “Обличчя Тернополя: Оксана Смільська називає місто “маленькою Швейцарією”

 • 09:39 | 9.12.2012 о 09:39
  Permalink

  З легкістю можна назвати Швейцарією будь-яки Домаморич, осоюливо якщо в Швейцарії не був. Будь-хто, побувавши в Швейцарії (а я там був не раз), сказав би, що будь-який швейцарський Домаморич – повна протилежність нашому Домаморичу, а наш Тернопіль не порівняти з самим останнім швейцарським Домаморичем. Оці порівняння складені на основі приблизної кількості населення поселень там і тут. Найбільш же разючими є порівняння в аспекті розвитку: там розвиваються усі населені пункти, а у нас – деградують. Маленька Швейцарія…

  • 11:39 | 9.12.2012 о 11:39
   Permalink

   молодець, Оксана! взагалі-то якщо будемо думати позитивно, то і місто буде розвиватися.. а ви сидіть і плачте, що деградує..

   • 12:40 | 9.12.2012 о 12:40
    Permalink

    Є українська говірка: дурень думкою богатіє. Або арабська: скільки би не говорив слово “халва”, в роті солодше не стане. І скільки би ми не думали позитивно, усе буде на руку злодію і примітиву Надалу. Усе проспимо в солодких думках. Щоправда, і зі сльозами на очах буде той же результат. Треба скинути надала і обрати чесну людину.

Коментарі вимкнені.