Тернополянку запросили у польське посольство з чудової нагоди

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло з нагоди свого призначення на посаду минулого тижня організував вітальний прийом у посольстві за участю представників міжнародних неурядових організацій, ЗМІ та експертів.

15226368_1375868552425715_723385207_n

У цьому заході взяла участь студентка медичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Богдана Перевізник, яка попередньо отримала запрошення на цю імпрезу. Нагадаємо, що 26 жовтня 2016 року Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло вручив Вірчі грамоти Президенту України Петру Порошенку і приступив до виконання своїх обов’язків.

«Громадянське суспільство зіграло вирішальну роль у поступі України до інтеграції з Євросоюзом і трансатлантичними структурами. Це стало можливим завдяки неймовірній рішучості українців, які платять високу ціну за свій вибір. Спершу це були людські жертви на Майдані, а тепер – на фронті на Сході України. Я впевнений, що саме громадяни не дозволять, аби країна зійшла з курсу на Європу, бо вони знають ціну цього вибору. Польща свого часу також пройшла цей шлях. Долі наших народів дуже схожі. Ми – сусіди, яких об’єднує спільна історія та культура. Ми не можемо дозволити собі того, аби хтось пробував посварити нас», – зазначив у своїй промові під час заходу Ян Пєкло.

Студентка ТДМУ Богдана Перевізник знайома з послом з 2014 року. У той час він обіймав посаду виконавчого директора Фундації українсько-польської співпраці PAUCI і був відомим польським громадським діячем. Разом з представником Міжнародного Республіканського інституту Крісом Холзеном Ян Пєкло був міжнародним спостерігачем під час парламентських виборів у жовтні 2014 року. Саме тоді наша студентка отримала нагоду познайомитися з ним.

«Прийом відбувся у дуже приємній атмосфері. Люди отримали можливість поспілкуватися з колегами та представниками посольства. Мені також пощастило поговорити з паном послом», – розповіла Богдана Перевізник.

Коментарі вимкнені.