Окупанти не віддають корвет “Тернопіль”

Росія не збирається віддавати кораблі ВМС України та військову техніку. Про це заявив, виступаючи в Севастополі під час Дня флоту, командувач Чорноморського флоту адмірал Олександра Вітко, інформує «ВВС».

Нагадаємо, що після окупації Криму росіяни хоч і повернули Україні 35 застарілих кораблів та допоміжних суден, однак там досі залишається майже 20 одиниць, серед яких «основа» українських ВМС: корвети «Тернопіль», «Луцьк», «Придніпров’я», морські тральщики «Чернігів» і «Черкаси», великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський», корабель управління «Славутич».
Російський адмірал білоруського походження заявив журналістам, що росіянам ця техніка не потрібна, але українцям повертати її не будуть, бо вона нібито «буде використана в бойових діях проти власного народу». Він також додав, що ця техніка застаріла і може призвести до чисельних жертв серед населення.

Голова нової влади Криму Сергій Аксьонов взагалі звинуватив українських військових у тому, що вони внаслідок невмілого користування технікою привели її у неробочий стан.

Коментарі вимкнені.