Олег Сиротюк відмовився виконувати ультиматум Самооборони Майдану та «Правого сектору»

Новопризначений голова Тернопільської державної адміністрації Олег Сиротюк відмовився виконувану вати ультиматум більше двох десятків представників тернопільської самооборони та «Правого сектору».  Високопосадовець заявив, що він робить одну справу з активістами. І в обов’язковому порядку вивчить надані ними матеріали і зробить відповідні висновки.

Сьогодні під стінами ОДА відбулося перше акція, яку можна вважати навіть протесаної, з часів призначення нового керівника. Самооборона та «Правий сектор» вимагали переглянути кандидатуру Ростислава Левчука на посаду заступника голови. Для цього вони дали пану Сиротюку час до завтра.

Комендант Тернопільського загону Самооборони Іван Ковалик навів кілька фактів проти Ростислава Левчука, які стосуються його роботи на посаді начальника управління охорони здоров’я міської ради. На його думку, ці факти мають бути приводом для усунення пана Левчука. Якщо голова ОДА не дослухаються, то місцеві революціонери прийдуть ще раз.

«Одразу щиро та відверто! Давайте не ставити ультиматуми, – сказав у відповідь Олег Сиротюк. – Якщо ми працюємо спільно на країну та область, то давайте спільно стояти. Я не пам’ятаю, щоб у Києві на Майдані, де загинуло моїх 16 побратимів-свободівців, ставив хтось якісь умови – хто що має робити і до якого періоду часу. Всі робили одну справу.  І я також у відповідальності за те, що роблю. Давайте не вивищуватися. Дякую за ваш прихід. Адже я хочу запровадити такий формат роботи, коли чиновник будь-якого рівня має спілкуватися з людьми і чути їх думки. Тільки у такому випадку ми зможемо будувати державу. Всі ті дні, поки на посаді, до мене не зменшується «жива» черга. Всі хто мав бажання, приходив і висловлював свої пропозиції. Вкотре декларую нашу відкритість і готовність спілкуватися».

Свобода

-1 thoughts on “Олег Сиротюк відмовився виконувати ультиматум Самооборони Майдану та «Правого сектору»

  • 18:26 | 11.03.2014 о 18:26
    Permalink

    всьо жопа майдану і сектору!пішов хопта прийшла свобода і ви іі вже невиженете!ЗРОБИЛИ ДОРОГУ ІНШИМ ЗАГАРБНИКАМ то факт!

  • 10:35 | 12.03.2014 о 10:35
    Permalink

    так було завжди. 1 тому н1коли не треба л1зти н1 на як1 майдани. вони 1х сам1 проплачують 1 орган1зовують. ще в грудн1 м1сяц1 я в сво1х коментарах закликала майже щодня: д1токи, не йд1ть на смерть ради цих сволоч1в. мене як т1лькеи не обзивали. 1 тепер в ту же жопу с1ли. т1, що прийшли будуть жорсток1, вони н1чого не бояться. вони ставленики 1нших кра1н 1 завжди там 1х сховають. а ви життя кладете за них. витерли вони ноги об вас 1 ще 100 раз1в витруть.

Коментарі вимкнені.