Олександр Смик шокував тернопільських вчителів новою ідеєю

В новоспеченого заступника міського голови Тернополя Олександра Смика напевно запаморочилась голова від значимості своєї посади. Замість якісних перфомансів він почав видавати ідеї в стилі радянсько-свободівського популізму.

Так, нещодавно на зустрічі з представниками тернопільских шкіл, Олександр Смик шокував присутніх новою ідеєю.

За задумом чиновника, 14 грудня з центральної частини міста в напрямку до стадіону має вирушити хода … Святих Миколаїв. Для цього керівників шкіл зобовязали забезпечити явку учнів 9-х класів в кількості 50 дітей з кожної школи, які мають за свої кошти купити шапочку, подібну до тієї, яка входить в набір костюма Святого Миколая.

Яка буде погода, як будуть прибрані в цей день від снігу вулиці, що всі ці діти робитимуть коло замерзлого футбольного поля, схоже, чиновника не цікавить.

Як і те, що діти мають право на законний відпочинок, адже канікули в Тернополі розпочинаються 6 грудня. Чому саме обрано 9-ті класи, де діти свій вільний час можуть використати на підготовку до випускних ексзаменів, теж не пояснено.

До речі, не всі школи зможуть виконати вказівку. Адже в більшості з них є лише два 9-х класи по 25-30 учнів. Якщо ж хтось захворіє, то школа так і не назбирає необхідних заступнику Надала 50 дітей.

Для того, щоб зробити ідею з ходою ще безглуздішою, бракує хіба що … смолоскипів…

«Тенопільський тиждень»

-1 thoughts on “Олександр Смик шокував тернопільських вчителів новою ідеєю

  • 08:52 | 2.12.2014 о 08:52
    Permalink

    Таки мозок з роками “буксує”, а місцями зовсім “зависає”. Надалу і іншим хапугам купити такі шапочки і нехай йдуть ходою для явки з повинною до прокуратури. Ото буде креатив і справжнє “чудо” від Св.Миколая і креатив на всю Україну забезпечений.

Коментарі вимкнені.